Sab Simplex

 Sab Simplex 30ml firmy Pfizer

Cena: 28PLN/38PLN

TERMIN WAŻNOŚCI: 04 /2020
J7005
Kraj produkcji: Francja lub Niemiecki
Produkcja na rynek czeski, niemcy

Produkt oryginalny firmy: 

ULOTKA SAB SIMPLEX


Czym jest kolka niemowlęca?

Kolka niemowlęca to powszechna dolegliwość noworodków i małych niemowląt.  Objawia się na
padami gwałtownego, trudnego do u
kojenia płaczu, któremu towarzyszy niepokój, prężenie z podkurczaniem nóżek i zaczerwienieniem twarzy, wzdęcie brzuszka i słyszalne w jelitach Przemieszczanie się nadmiernej ilości gazów.
Kiedy występuje kolka? Głównie w pierwszych tygodniach życia: od 3 tygodnia do 4-5 miesiąca. Cierpią na nią zarówno dzieci karmione naturalnie jak i sztucznie

Sposób działania kropli
Sab Simplex

Sab Simplex jest preparatem antypieniącym, dzięki temu zapewnia rozkład piany zalegającej w żołądku zabaniającej wchłonienie gazów w jelitach oraz żołądku. Zlikwidowanie piany umożliwia w sposób naturalny odejście gazów lub wchłonie ich przez ściany jelita. W układzie pokarmowym w różnej ilości znajduje się powietrze, gazy które trafiają do układu pokarmowego wraz z pożywieniem lub powstają w wyniku działania rozkładowego bakterii, które znajdują się w układzie pokarmowym. Pochodzenie: oryginalny Sab Simplex firmy Pfizer produkowany jest we FRANCJI (jedynie). Dostępny jest bez recepty. Zakupiony został w aptece na terenie Czech. Sab Simplex firmy Pfizer można nabyć w aptekach w Austrii, Czechach, Niemczech, Rosji.

Jak ten czas przetrwać:

  • HAŁAS! Dźwięk suszarki, pralki, kosiarki..zda samochodem
  • Ułożenie dziecka na brzuszku i masaż pleców.
  • Polecam również używanie Windi (to nie reklama) – w razie pytań – dzwońcie!
  • Preparat Sab Simplex powoduje rozkład bąbelków w spienionej powłoce błony śluzowej jelita. Preparat nie zalega w ciele, nie jest wchłaniany i stanie całkowicie niezmienionym zostaje wydalony z organizmu. Efekty zauważalne są już po pierwszej dawce.
  • Kołysanie na rękach albo w kołysce.
  • ROBIENIE PRZYSIADÓW z dzieckiem na rękach (szybkich)

 Dawkowanie kropelek:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej dawkowanie w przypadku niemowląt zalecane jest do każdej butelki (z mlekiem) dodać 15 kropli preparatu Sab Simplex. Kropelki bez problemów mieszają się z innymi płynami w tym z mlekiem. Jeśli niemożile jest karmione piersią preparat można zaaplikować za pomocą małej łyżeczki doustnie. Termin przydatności do spożycia: 12/2018

Jeżeli chcesz porozmawiać, masz problem, nie radzisz już sobie, pomogę Ci sprawić, by ten czas był wspaniałym przeżyciem. Jestem również mamą – dlatego wiem jak czasem jest trudno.
Zadzwoń! 793502009 Wyspana MAMA

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z lekarzem!