Sab Simplex

 Sab Simplex 30ml firmy Pfizer

Cena: 28PLN/38PLN

TERMIN WAŻNOŚCI: 04 /2020
J7005
Kraj produkcji: Francja lub Niemiecki
Produkcja na rynek: niemkiecki lub czeski – do wyboru

Produkt oryginalny firmy: 

ULOTKA SAB SIMPLEX


Czym jest kolka niemowlęca?

Kolka niemowlęca to powszechna dolegliwość noworodków i małych niemowląt.  Objawia się na
padami gwałtownego, trudnego do u
kojenia płaczu, któremu towarzyszy niepokój, prężenie z podkurczaniem nóżek i zaczerwienieniem twarzy, wzdęcie brzuszka i słyszalne w jelitach Przemieszczanie się nadmiernej ilości gazów.
Kiedy występuje kolka? Głównie w pierwszych tygodniach życia: od 3 tygodnia do 4-5 miesiąca. Cierpią na nią zarówno dzieci karmione naturalnie jak i sztucznie

Sposób działania kropli
Sab Simplex

Sab Simplex jest preparatem antypieniącym, dzięki temu zapewnia rozkład piany zalegającej w żołądku zabaniającej wchłonienie gazów w jelitach oraz żołądku. Zlikwidowanie piany umożliwia w sposób naturalny odejście gazów lub wchłonie ich przez ściany jelita. W układzie pokarmowym w różnej ilości znajduje się powietrze, gazy które trafiają do układu pokarmowego wraz z pożywieniem lub powstają w wyniku działania rozkładowego bakterii, które znajdują się w układzie pokarmowym. Pochodzenie: oryginalny Sab Simplex firmy Pfizer produkowany jest we FRANCJI (jedynie). Dostępny jest bez recepty. Zakupiony został w aptece na terenie Czech. Sab Simplex firmy Pfizer można nabyć w aptekach w Austrii, Czechach, Niemczech, Rosji.

Jak ten czas przetrwać:

  • HAŁAS! Dźwięk suszarki, pralki, kosiarki..zda samochodem
  • Ułożenie dziecka na brzuszku i masaż pleców.
  • Polecam również używanie Windi (to nie reklama) – w razie pytań – dzwońcie!
  • Preparat Sab Simplex powoduje rozkład bąbelków w spienionej powłoce błony śluzowej jelita. Preparat nie zalega w ciele, nie jest wchłaniany i stanie całkowicie niezmienionym zostaje wydalony z organizmu. Efekty zauważalne są już po pierwszej dawce.
  • Kołysanie na rękach albo w kołysce.
  • ROBIENIE PRZYSIADÓW z dzieckiem na rękach (szybkich)

 Dawkowanie kropelek:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej dawkowanie w przypadku niemowląt zalecane jest do każdej butelki (z mlekiem) dodać 15 kropli preparatu Sab Simplex. Kropelki bez problemów mieszają się z innymi płynami w tym z mlekiem. Jeśli niemożile jest karmione piersią preparat można zaaplikować za pomocą małej łyżeczki doustnie. 

Jeżeli chcesz porozmawiać, masz problem, nie radzisz już sobie, pomogę Ci sprawić, by ten czas był wspaniałym przeżyciem. Jestem również mamą – dlatego wiem jak czasem jest trudno.
Zadzwoń! 793502009 Wyspana MAMA

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z lekarzem!